• Līnijdeju sacensības JUNIORU KAUSS 2019

    DALĪBNIEKI

    To, kuras dejas dejosiet nosaka Jūsu izvēlētā divīzija/grupa un Jūsu vecums 2019. gada 9. februārī. Ja Jums ir dzimšanas diena šajā dienā, tad Jūs varat pāriet nākamajā vecuma grupā, taču tas nav obligāti.

Mazuļi - Mazuļi (Rugrats - Rugrats)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
1Agate Butkus
2Estere Zvejniece
3Ance Kļaviņa
4Evelīna Rudmieze
4

Bērni - Bērni-1 (Kids - Kids)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
7Emīlija Vidmane
8Ance Beļinska
9Dināra Kuldašova
10Marta Kalniņa
11Elizabete Aldere
12Ugnė Narmantaitė
13Urtė Kaminskaitė
14Saulė Pumpinaitė
15Rusnė Rūdytė
16Danielė Narvilaitė
17Ugnė Gribovskaja
18Deimantė Danytė
19Sofija Fjodorova
20Alise Zandarta
21Juta Reisnere
22Paula Emīlija Romancāne
23Diāna Martinsone
24Undīne Markus
25Elīna Ozoliņa
26Hanna-Grieta Geikina
27Kira Lielpētere
28Sendija Puišele
29Liepa Kybartaitė
30Gustė Zubavičiūtė
31Goda Šličiūtė
32Salomėja Pocevičiūtė
33Augustė Petrikaitė
34Barbora Gudelytė
35Vanesa Zvirgzda
36Annija Sarkane
37Katrīna Lapiņa
38Madara Praulīte
39Alise Žuravļova
40Augustė Žilinskaitė
41Monta Krampe
42Baiba Vējkāja
43Patrīcija Barinska
37
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
5Dominikas Mičiūnas
6Otto Ričards Mālmanis
2

Tautas klase - Bērni-2 (Social - Primary)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
44Evelina Jacevičiūtė
45Gerda Grunde
2

Tautas klase - Juniori (Social - Junior)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
49Arina Jacevičiūtė
50Adriana Kauliņa
51Justė Čirvinskaitė
52Kamilė Kryžiūtė
53Justīne Krustiņa
54Elza Dukure
55Ineta Krikščiukaitė
56Darija Urbonaitė
57Indrė Cibulskytė
58Katrīna Šūpulniece
59Paula Vītoliņa
60Rusnė Narmantaitė
61Arita Bērica
62Mantė Žalakytė
63Estere Graudiņa
64Samanta Jokubauska
65Emīlija Praulīte
17
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
46Renārs Kozlovskis
47Ēriks Kogans
48Kārlis Rūķis
3

Tautas klase - Jaunieši (Social - Youth)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
67Lienīte Supe
68Renāte Šteinberga
69Agnė Švederskytė
70Sofija Biteniece
71Annija Agne Strazdiņa
72Justė Štašefskytė
73Austėja Stelingytė
74Viltė Vereščiaginaitė
75Nikola Keita Niklase
76Megija Bite
77Eva Pučkoriūtė
78Laura Viktorija Branta
79Samanta Rakštytė
80Tīna Danija Grase
81Paula Zabarovska
82Kamilė Gabalytė
83Laura Šilinskaitė
85Anete Reinberga
18
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
66Mariss Kļaviņš
1

Tautas klase - Tīņi (Social - Teen)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
84Samanta Tomkutė
86Ligita Griciūtė
87Megija Krista Brikmane
88Ugnė Toliautaitė
89Annija Ermiča
90Kristela Gžibovska
91Alise Vera Olmane
92Justina Liutkutė
93Martyna Švaistytė
9

Tautas klase - Pusaudži (Social - Young Adul)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
94Tatjana Petrovska
1

Iesācēji - Juniori (Newcomer - Junior)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
96Betija Adriana Strupka
97Goda Gabalytė
98Estere Grunde
3

Iesācēji - Jaunieši (Newcomerl - Youth)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
99Gabrielė Tamašauskaitė
100Evelīna Redīza
101Agate Osīte
102Noja Vaitekaitytė
103Daiga Daina Pētersone
104Anita Rita Strakse
105Smiltė Uščinaitė
106Diāna Dubure
107Austėja Juškaitė
108Marta Andersone
109Neila Jonauskytė
110Cristina Alosi
111Sannija Zīberga
112Estere Barinska
113Estere Šēle
114Marta Skutāne
115Maija Anna Dudzinska
116Laine Šķēle
117Deina Rēzija Mize
118Diāna Amanda Buša
119Ineta Daņiļeviča
21

Iesācēji - Tīņi (Newcomer - Teen)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
120Kristiāna Kristija Bergmane
121Kristiāna Tomberga
122Elīna Bergmane
123Evelīna Malnača
124Karīna Reinvalde
125Inita Šķēle
126Katrīna Zvaigzne
127Samija Ikkerte
128Linda Šteinberga
129Sabīne Bronka
130Tīna Endija Strakse
131Aiga Podniece
132Linda Līce
133Patrīcija Junkere
134Arita Ornicāne
135Laura Putniņa
136Nora Ciemiņa
17

Ar pieredzi - Jaunieši (Novice - Youth)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
138Marta Užule
139Melānija Vaivode-Šulte
140Monta Markus
3
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
137Ralfs Leksis
1

Ar pieredzi - Tīņi (Novice - Teen)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
143Sabīne Sanija Šēle
144Karlīna Savicka
145Vlada Ļubčika
146Samanta Auziņa
147Anžela Vintisjonoka
148Megija Čakste
6
Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
141Kristiāns Graudiņš
142Markuss Zagorskis
2

Ar pieredzi - Pusaudži (Novice - Young Adul)


Dalībnieka NR.Vārds, uzvārds
149Anete Gerharde
150Linda Kogana
2

Duets - Juniori (Duo - Junior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
151M&M
152Divi vienā
153TīDe
3

Duets - Tīņi (Duo - Teen)


Komandas NR.Komandas nosaukums
154KLK
1

Četrinieks - Juniori (Quad - Junior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
155Ēnu rotaļas
1

Četrinieks - Tīņi (Quad - Teen)


Komandas NR.Komandas nosaukums
156CUPCAKES
1

Kabarē komanda - Juniori (Cabare Team - Junior)


Komandas NR.Komandas nosaukums
157Solo
158Solo Kids
2

Kabarē komanda - Tīņi (Cabare Team - Teen)


Komandas NR.Komandas nosaukums
159Solo Step
1

Copyright © Jautrie zābaciņi, jautriez.lv